قوانین خرید و فروش در گیم رکورد

قوانین خرید و فروش در وبسایت گیم رکورد

! هرگونه فعالیت در وبسایت گیم رکورد به منزله مطالعه دقیق و پذیرفتن تمام قوانین زیر از سمت کاربر است !

بخش ثبت نام ( تمام کاربران )

1- اطلاعات حسابهای کاربران نزد فروشگاه است و هیچ شخص دیگری به آنها دسترسی ندارد !

2- برای بهبود خدمات و انجام هر عملکردی در مجموعه فروشگاهی گیم رکورد ( خرید ، ثبت آگهی و … ) میبایست در سایت ثبت نام کنید .

3- در واردکردن مشخصات خود ، در هنگام ثبت نام جداً دقت فرمائید ، هرگونه اشتباه در فیلدهای مشخصاتی که وارد میکنید میتواند مشکل ساز شود . ( لازم بذکر است که مشخصات هویتی مانند نام و نام خانوادگی غیر قابل ویرایش هستند و تسویه های مالی فقط به نام همان کاربر واریز میشوند )

4- نام، نام خانوادگی و نام کاربری حتماً کاملاً صحیح وارد شود .

5- جهت تسویه های مالی و تحویل خریدها؛ تلفن همراه صحیح و پاسخگو الزامی است و قبل از موارد ذکرشده میبایست از طرف گیم رکورد استعلام و تأیید شود .

6- ایمیل و آیدی تلگرام برای ارتباط آسانتر و اطلاعرسانیها مورد نیاز است .

7- تذکر ؛ هرگونه اشتباه چه سهواً و یا عمداً در وارد کردن مشخصات کاربری مستلزم بررسی دقیق و کامل صحت اطلاعات کاربر از سمت مجموعه فروشگاهی گیم رکورد را دارد و تمام مسئولیتهای این موضوع به عهده کاربر است.

8- تذکر ؛ در صورت عدم همکاری کاربر و یا بنا به هردلیل دیگری که باعث عدم تأیید اطلاعات وارد شده شود ، مجموعه فروشگاهی گیم رکورد این اختیار را دارد که خدمات مربوطه را به کاربر ارائه ندهد .

9- هرگونه فعالیت در مجموعه فروشگاهی گیم رکورد به منزله تأیید و موافقت کاربر با تمام قوانین بوده و جای هیچ اعتراضی نیست .

بخش ثبت آگهی ( فروشندگان )

1- ثبت آگهی در مجموعه فروشگاهی گیم رکورد دارای 3 پلن است . آگهی برنزی: رایگان – آگهی نقره ای: 10.000تومان – آگهی طلایی: 20.000تومان.

2- بازگشت به بند 2 در بخش ثبت نام ؛ برای ثبت آگهی میبایست در وبسایت گیم رکورد اکانت کاربری با مشخصات صحیح ایجاد فرمائید .

3- پس از تکمیل فرم ثبت آگهی و پرداخت هزینه ، آگهی کاربر به صورت خودکار در وبسایت ، نرم افزار اندروید و آیفون و کانال تلگرام گیم رکورد منتشر میشود .

4- هر آگهی از زمان انتشار به مدت 20 روز اعتبار دارد و بعد از آن به صورت خودکار به حالت ناموجود تبدیل میشود . ( آگهی دهندگان میتوانند جهت تمدید اعتبار 20 روزه مجدد برای آگهی خود اطلاحیه ثبت بفرمایند )

5- ثبت اصلاحیه آگهی برای بار اول رایگان است و از مرتبه دوم به بعد هر اصلاحیه مبلغ 5.000 تومان هزینه دارد .

6- آگهی دهندگان محترم همواره میتوانند از قسمت نظرات پست آگهی خود با کاربران و بازدیدکنندگان در ارتباط باشند . ( درج ایمیل ، آیدی تلگرام ، شماره تماس و یا هر راه ارتباطی دیگر در نظرات موجب عدم تأیید انتشار پاسخ میشود )

7- درصورت فروش آگهی ، از سمت فروشگاه به شماره همراه کاربر اس ام اس اطلاعرسانی ارسال میشود . ( نکته ؛ در صورتی که پیامهای تبلیغاتی خط کاربر مسدود باشد اس ام اس های گیم رکورد را دریافت نمیکند ! برای حل این مشکل : خطوط همراه اول : عدد 2 را به 8999 ارسال نمائید | خطوط ایرانسل : عدد 1 را به 5005 ارسال نمائید | خطوط رایتل : با شماره 200 تماس و درخواست فعالسازی پیامکهای تبلیغاتی را بدهید )

8- تمام جابجایی ها و نقل و انتقالات توسط واسط مجموعه انجام میشود و در معاملاتی که قیمت بین 0 تا 199 هزار تومان است حق واسط 15.000 تومان از هرطرف ، معاملاتی که مبلغ آن بین 200 تا 499 هزار تومان است حق واسط 30.000 تومان از هرطرف ، معاملاتی که مبلغ آن بین 500 تا 999 هزار تومان است حق واسط 50.000 تومان از هرطرف، معاملاتی که مبلغ آن بین 1میلیون تا 2میلیون است هر طرف 80.000 تومان و در نهایت معاملاتی که مبلغ آن بالای 2 میلون تومان است حق واسط 100.000 تومان از هرطرف دریافت میشود.

9- پس از فروخته شدن آگهی ، تحویل محصول در لیست سفارشات قرار میگیرد و نهایتاً تا 24 ساعت پس از فروش از سمت فروشگاه با فروشنده تماس گرفته میشود و در صورت عدم پاسخگویی فروشنده معامله فسخ میشود . ( نکته : در صورت فسخ معامله ، آگهی بدون اعتبار میماند و برای قرار گرفتن مجدد در لیست فروش کاربر میبایست برای آگهی اصلاحیه ثبت کند )

10- پس از هماهنگی های لازم برای تحویل محصول از فروشنده و انتقال به خریدار ؛ مدت زمان 24 ساعت جهت تست امنیت و سلامت ، محصول نزد خریدار میماند . ( واریز مبلغ برای فروشنده ها یک روز بعد و پس از ساعت 23 میباشد )

11- تمام تسویه های مالی مجموعه فروشگاهی گیم رکورد به صورت پایا انجام میشود .

12- در صورتی که محصول فروخته شده کاربر، پس از مدتی دچار مشکل شود ، از سمت فروشگاه با فروشنده تماس گرفته میشود و فروشنده موظف است ظرف مدت 24 ساعت مشکل را برطرف کند و رضایت خریدار را جلب نماید. در غیر اینصورت و در صورت عدم همکاری فروشنده ؛ فروشگاه این اجازه را دارد که تمامی مدارک و مشخصات فروشنده را جهت پیگیری قانونی از سمت خریدار  به ایشان تحویل دهد .

13- در صورت قفل شدن جیمیل بازی قبل از تحویل محصول به خریدار ، مشکل پیش آمده به عهده فروشنده میباشد و فروشگاه مسئولیتی در این مورد ندارد .

14- وضعیت کاربری تمام حسابها در زمان ساخت بصورت ” فروشنده عادی “ است، اگر قصد دارید که به ” فروشنده مطمئن “ تبدیل شوید بعد از ثبت نام و ورود به حساب کاربری، به پیشخوان و قسمت احراز هویت مراجعه نمایید و مراحل را انجام دهید . بدهیست که تبدیل شدن به فروشنده مطمئن افزایش چشمگیری در فروش محصولات شمارا به همراه دارد .

15- هشدار : قابل توجه تمام فروشندگان محترم؛ به هبچ عنوان و تحت هیچ شرایطی ، هیچ کس از سمت فروشگاه گیم رکورد داخل بازی و یا فضای مجازی به شما پیام نمیدهند ، تنها نحوه ارتباط با شما زمان فروش 1- ارسال پیامک از سمت فروشگاه به شما و بعد از آن تماس با شما است . تنها شماره معتبر فروشگاه گیم رکورد 02191091687 است و هیچ شماره دیگری از سمت گیم رکورد نیست. ( لازم به ذکر است که ادمین گیم رکورد تنها یک آیدی تلگرام دارد: GR_CONTACT@ که روی شماره 09301215157 فعال است ( توجه داشته باشید که این شماره موبایل برای تماس نیست و صرفاً برای تلگرام استفاده میشود )

بخش خرید ( خریداران )

1- مشخصات وارد شده در فیلدهای خرید میبایست صحیح باشد . ( محصول خرید شده فقط به همان مشخصات ؛ نام و شماره تماس تحویل میگردد . ( در صورت معرفی اطلاعات اشتباه فروشگاه خدماتی به کاربر ارائه نمیدهد )

2- پس از خرید محصول اس ام اس تأیید برای خریدار ارسال میگردد که ادامه روند تحویل را توضیح میدهد ( نکته ؛ در صورتی که پیامهای تبلیغاتی خط کاربر مسدود باشد اس ام اس های گیم رکورد را دریافت نمیکند ! برای حل این مشکل : خطوط همراه اول : عدد 2 را به 8999 ارسال نمائید | خطوط ایرانسل : عدد 1 را به 5005 ارسال نمائید | خطوط رایتل : با شماره 200 تماس و درخواست فعالسازی پیامکهای تبلیغاتی را بدهید )

3- برای تأیید هویت خریدار کارت شناسایی از ایشان دریافت و شماره همراه نیز استعلام میشود .

4- تذکر ؛ در صورت عدم همکاری خریدار و یا بنا به هردلیل دیگری که باعث عدم تأیید اطلاعات وارد شده شود ، مجموعه فروشگاهی گیم رکورد این اختیار را دارد که خدمات مربوطه را به خریدار ارائه ندهد .

5- از زمان خرید نهایتاً تا 24 ساعت از سمت فروشگاه با خریدار تماس گرفته میشود . ( لطفاً در این بازه زمانی به پشتیبانی مراجعه نفرمائید ، به محض آماده شدن محصول با شما تماس میگیریم )

6- خدمات فروشگاه گیم رکورد مشخص شده است ؛ پذیرش آگهی از فروشنده و تحویل آن به خریدار ( جابجایی مبلغ و محصول بین خریدار و فروشنده ) و با توجه به اینکه خریدار به این مسئله کاملاً واقف هست که محصول خرید شده از شخصی به غیر از فروشگاه است ؛ پس از تحویل محصول به خریدار تمام تعهدات فروشگاه به صورت تمام و کمال انجام شده است و در صورت بروز هرگونه مشکل در محصول هیچ مسئولیتی متوجه فروشگاه نمیشود و تنها خدمت فروشگاه در این مورد بند 12 در بخش ثبت آگهی است ( ارائه مدارک فروشنده به خریدار ).

7- فروشندگان گیم رکورد به 2 دسته تقسیم میشوند، فروشنده عادی و فروشنده مطمئن .

فروشنده عادی : کاربرانی که بصورت معمولی در سایت ثبت نام کرده اند و محصولی را برای فروش آگهی کرده اند .

فروشنده مطمئن : کاربرانی که بعد از ثبت نام در سایت احراز هویت کرده اند و علاوه بر مدارک شناسایی ، تعهدنامه ای را ارسال کرده اند که در آن تمام محصولات خود را بصورت کتبی و معتبر ضمانت کرده اند و تعهد داده اند که اگر مشکلی در محصولات آنها بوجود آید آن را برطرف میکنند. بدیهیست که خرید محصول از فروشندگان مطمئن دارای ریسک بسیار کمتری است و میتوانید محصول مطمئنتری را خرید کنید .

تذکر : فروشگاه گیم رکورد تنها واسط بین خریداران و فروشندگان است و هیچ محصولی از فروشگاه نیست ، لذا تنها تعهد فروشگان جابجایی مبلغ و محصول بین خریدار و فروشنده است و پس از انجام این کار هیچ مسئولیتی را نمیپذیرد.

8- در صورت قفل شدن جیمیل بازی بعد از تحویل محصول به خریدار ، مشکل پیش آمده به عهده خریدار میباشد و فروشگاه مسئولیتی در این مورد ندارد .

چند قانون کلی ( تمام کاربران )

1- مدارک و مشخصات فروشنده و خریدار نزد فروشگاه میماند ، برای امنیت معامله و جلوگیری از کلاهبرداریهای شایع پیام دادن کلاهبرداران با آیدی های فیک و مشابه آیدی ادمین اصلی ، آیدی فروشنده و خریدار به هیچ عنوان در اختیار هیچ کس به جز مدیریت بخش آگهی گیم رکورد و واسط فروشگاه ( مشخصات انتهای پست ) قرا نمیگیرد و طرف حساب هر دوطرف ( خریدار و فروشنده ) فروشگاه گیم رکورد است .

2- تنها شماره های معتبر گیم رکورد برای تماس 02191091687 است و مسئولین سایت به هیچ عنوان با شماره دیگری با شما تماس نخواهند گرفت ( لازم به ذکر است که ادمین گیم رکورد تنها یک آیدی تلگرام دارد: GR_CONTACT@ که روی شماره 09301215157 فعال است ( توجه داشته باشید که این شماره موبایل برای تماس نیست و صرفاً برای تلگرام استفاده میشود )

3- هرگونه فعالیت در وبسایت گیم رکورد به منزله مطالعه دقیق و پذیرفتن تمام قوانین بالا از سمت کاربر است .